KONST / Litografier / Färglitografi 12837126
nr 1283 7126
Ariel Ben-David
(f. 1942), Israel
Färglitografi, Signerad, numrerad 82/140. Motivet: 41x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:27:36
100 kr
150 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
21 okt